Samsung Galaxy S24, S24+ ir S24 Ultra turės titano rėmelius, teigia naujas gandai

Samsung Galaxy S24, S24+ ir S24 Ultra turės titano rėmelius, teigia naujas gandai

Praėjusį mėnesį iPhone 15 Pro ir iPhone 15 Pro Max buvo pristatyti su titano rėmeliais vietoj nerūdijančio plieno, kuris buvo naudojamas jų pirmtakams1. Tačiau ši naujovė negalės ilgai išsilaikyti, jei pasitvirtins naujausi gandai apie Samsung Galaxy S24 šeimą. Pasak informatoriaus iš X (buvusio Twitter), Galaxy S24, Galaxy S24+ ir Galaxy S24 Ultra visi turės titano rėmelius1. Jau matėme visus tris modelius nutekėjusiuose CAD pagrindu paremtuose vaizduose, kuriuose buvo atvaizduoti labai plokšti rėmeliai1.

Iki šiol vyraujanti teorija, pagrįsta ankstesniu gandu, teigė, kad tik S24 Ultra turės titano apdailą1. Dabar šis gandas teigia, kad Samsung nediskriminuos savo aukštos klasės įrenginių – bent jau šiuo atžvilgiu1. Tačiau verta paimti šią informaciją su šiurkščiu druskos kristalu, nes tai kol kas nepatvirtintas gandas1. Be to, garsusis nuotekų atskleidėjas Ice Universe atsakė į pradinį X pranešimą, kuriame buvo pabrėžta, kad tik Ultra modelis gaus titano apdailą1. Taigi, galbūt taip, o galbūt ne. Geriau palaukime daugiau gandų ir nuotekų, kad gautume aiškesnį vaizdą apie tai, ko tikėtis.

Samsung planuoja pristatyti S24 seriją sausio mėnesį, tad dar yra daug laiko1.

Samsung Galaxy S24 serijos telefonai gali pasiūlyti naujas galimybes ir funkcijas, kurios dar nebuvo matytos ankstesniuose modeliuose. Vartotojai tikisi geresnės baterijos trukmės, didesnio ekrano ryškumo ir naujovių kamerų srityje. Tačiau kol kas tai tik spekuliacijos, ir turime laukti oficialių pranešimų iš Samsung.

Titano rėmeliai gali padaryti Samsung Galaxy S24 serijos telefonus lengvesnius ir atsparesnius korozijai bei įbrėžimams. Be to, titano naudojimas gali suteikti telefonams prabangų ir išskirtinį išvaizdą, kuris patrauks daugiau pirkėjų. Tačiau tai gali padidinti telefonų kainą, todėl vartotojai turės nuspręsti, ar šios naujovės yra vertos papildomų išlaidų.

Samsung konkuruoja su kitais gamintojais, tokiais kaip Apple, kurie taip pat naudoja titano rėmelius savo telefonuose. Ši konkurencija gali paskatinti abu gamintojus tobulinti savo produktus ir siūlyti dar geresnes funkcijas bei dizainą. Vartotojai gali tikėtis, kad ateityje telefonų rinkoje bus dar daugiau inovacijų ir įdomių sprendimų.