Senovės kompiuterių meilė: Kaip Apple Macintosh išlieka gyvybingas po 40 metų

Senovės kompiuterių meilė: Kaip Apple Macintosh išlieka gyvybingas po 40 metų

Prieš 40 metų, 1984 metais, buvo pristatytas pirmasis Apple Macintosh kompiuteris. Nors šiandien jis atrodo juokingas su savo mažu ekranu, dėžės forma ir pradiniu grafikos vaizdu, jis buvo revoliucinis. Tai nebuvo pirmasis asmeninis kompiuteris, tačiau jis, be abejo, buvo pirmasis, kuris pakeitė pasaulį. Steve Jobs’o pristatymas Flint Centre, Cupertino, Kalifornijoje, tapo šablono pavyzdžiu jo vėlesniems pasirodymams, pristatant naują Apple techniką, įskaitant iMac ir iPhone.

Nepaisant to, kad originalus Macintosh atrodo pasenusi, jis vis dar gali būti parduodamas už tokias pačias kainas kaip ir šiuolaikiniai kompiuteriai. Kolekcionieriams tai yra kompiuterijos istorijos dalis, su komandos, kuri jį sukūrė, parašais įlietais į galinio korpuso plastiką.

Yra žmonių, kurie vis dar naudoja šiuos senus kompiuterius. Jie mėgaujasi jų unikalumu, istorija ir nostalgija, kurią jie sukelia. Nors šie kompiuteriai negali konkuruoti su šiuolaikiniais modeliais pagal našumą ar funkcionalumą, jie vis dar gali atlikti daugelį pagrindinių užduočių ir suteikti vartotojui unikalų patirtį.

DUK

Kada buvo pristatytas pirmasis Apple Macintosh kompiuteris?

Pirmasis Apple Macintosh kompiuteris buvo pristatytas 1984 metais.

Kodėl žmonės vis dar naudoja senus Apple Macintosh kompiuterius?

Nors seni Apple Macintosh kompiuteriai negali konkuruoti su šiuolaikiniais modeliais pagal našumą ar funkcionalumą, kai kurie žmonės vis dar juos naudoja dėl jų unikalumo, istorijos ir nostalgijos, kurią jie sukelia.

Kiek kainuoja originalus Apple Macintosh kompiuteris?

Originalus Apple Macintosh kompiuteris gali būti parduodamas už tokias pačias kainas kaip ir šiuolaikiniai kompiuteriai.

Paaiškinimai

Apple Macintosh – tai kompiuterių serija, kurią sukūrė ir pardavė Apple Inc. Pirmasis modelis buvo pristatytas 1984 metais ir buvo vienas iš pirmųjų asmeninių kompiuterių, turinčių grafinę vartotojo sąsają ir pelę.

Steve Jobs – tai buvo Amerikos verslininkas, dizaineris ir izobrėžėjas, kuris buvo vienas iš Apple Inc. įkūrėjų. Jis buvo atsakingas už daugelio revoliucinių produktų, tokių kaip iPhone, iPad ir iPod, kūrimą.

Cupertino – tai miestas Kalifornijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuris yra garsus kaip Apple Inc. būstinės vieta.