Sonos Move 2 apžvalga: tobulėjimas nešiojamame pasaulyje

Sonos Move 2 apžvalga: tobulėjimas nešiojamame pasaulyje

Sonos Move 2 yra naujausias Sonos nešiojamas garsiakalbis, kuris pagerina pirmosios kartos Move garsiakalbį su geresne baterijos trukme, geresniu garso kokybe ir daugiau funkcijų1. Nors Move 2 kainuoja 50 USD daugiau nei pirmosios kartos garsiakalbis, šie patobulinimai padaro šį nedidelį papildomą investiciją atrodyti kaip sveiką sveiką protą, jei esate Sonos gerbėjas, norintis į savo gyvenimą įtraukti galingą, bet nešiojamą išmanųjį garsiakalbį. Tačiau, jei esate ir „Google” gerbėjas, Sonos ir „Google” vis dar yra nesutarę, ir Move 2 moka kainą1. Aš testavau Move 2 maždaug savaitę, ir štai viskas, ką turite žinoti.

Dizainas ir spalvos

Sonos Move 2 dizainas yra panašus į originalų Move, tačiau siūlo naują žalią spalvą, kuri atrodo stilinga ir neįkyri2. Garsiakalbio komplekte taip pat yra belaidė įkrovimo bazinė stotelė, kuri, priešingai nei pirmą kartą, gali būti atjungta nuo sieninio kištuko, o ne visiškai sujungta su juo2. Be to, Move 2 gali būti įkrautas per USB-C jungtį2.

Garso kokybė

Sonos Move 2 atnaujino garso kokybę, pereidamas nuo mono į stereo garso išvestį2. Nors vieno garsiakalbio stereo atskyrimas yra ribotas, skirtumas tarp originalaus Move ir Move 2 yra aiškiai girdimas2. Testo failo grojimo metu lengvai galima atskirti kairįjį ir dešinįjį garsiakalbio tviterius2.

Baterijos trukmė

Move 2 pasižymi iki 24 valandų atkūrimo trukme, kas yra daugiau nei dvigubai ilgiau nei originalaus Move 11 valandų baterijos trukmė38.

Svarbūs dalykai esamiems Move savininkams

Jei jau turite Move, Move 2 gali būti geras atnaujinimas, tačiau turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų. Pirma, negalite stereo poros sudaryti su pirmosios kartos Move ir Move 21.

Išvada

Sonos Move 2 yra puikus atnaujinimas palyginti su originaliu Move, siūlantis geresnę garso kokybę, ilgesnę baterijos trukmę ir naujas spalvas12. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško galingo, nešiojamo išmaniojo garsiakalbio, nors ir su tam tikromis apribojimais, susijusiais su „Google” integracija1.