Sukurta nauja stipendija atminti Corey J. Weyland garbei

Sukurta nauja stipendija atminti Corey J. Weyland garbei

Siekiant pagerbti Corey J. Weyland atminimą, sukurtas naujas stipendijos fondas, skirtas paramai suteikti besimokantiems universitete arba technikume 2024-ųjų rudenį. Stipendija yra prieinama ne tik dizeles technikos, mechanikos ar žemės ūkio studijų krypties studentams, bet ir pradedantiesiems traktorių traukimo sportininkams, turintiems vienerių ar dvejų metų patirtį. Pastarieji stipendiją galės panaudoti traukimo traktoriui ar traktoriaus dalims įsigyti. Vienerioms mokslo metams bus skiriama 250 JAV dolerių stipendija, kurią įteiks vertinimo komisija, išanalizavusi visų pretendentų paraiškas iki 2024 m. kovo 31 d.

Corey J. Weyland, kuris daugelį metų mokėsi dizeles technikos programoje Fox Valley Technikume ir dirbo “Kobussen Buses” bei net 18 metų Ryder Transportation kompanijoje, buvo aistringas žemės ūkio veiklų rėmėjas ir traktorių restauravimo entuziastas. Jam ypač patiko atnaujinti Case traktorius, tokius kaip mėgstamas tėvo Case 970. Traktorių traukimo sportas Corey’ui buvo neatskiriamas jo tėvo atminimo puoselėjimo būdas. Ši stipendija skatina tokių pačių pomėgių kaip Corey asmenų siekius įgyvendinti studijose ar sporte.

Norintys gauti daugiau informacijos ar pateikti paraišką, turėtų sekti CJW Memorial Scholarship puslapį Facebook platformoje arba siųsti užklausą el. paštu [email protected]. Kiekvienais mokslo metais bus skiriama viena stipendija, kurią galės laimėti arba išsilavinimui, arba traktorių traukimui skirtos stipendijos sritis. Nugalėtojai bus paskelbti iki 2024 m. balandžio 30 d.

Apibendrinimas: Corey J. Weyland stipendija yra įsteigta siekiant pagerbti jo aistrą mechanikai ir žemės ūkiui. Stipendija suteiks finansinę pagalbą studentams, siekiantiems karjeros minėtose srityse, įskaitant traktorių traukimą. Paraiškos dėl stipendijos priimamos iki kovo 31 d., o stipendijos nugalėtojai bus paskelbti balandžio mėnesį.

**DUK apie Corey J. Weyland atminimo stipendiją**

Kas yra Corey J. Weyland atminimo stipendija?
Tai finansinė pagalba, skirta universiteto ar technikumo studentams, besimokantiems 2024-ųjų rudenį, taip pat pradedantiems traktorių traukimo sportininkams.

Ar stipendija yra universali?
Ne, stipendija yra skirta specifinėms studijų kryptims: dizeles technikos, mechanikos ar žemės ūkio studijoms, bei pradedantiesiems traktorių traukimo sportininkams.

Kiek pinigų galima gauti?
Gali būti suteikta 250 JAV dolerių stipendija, skirta vieneriems mokslo metams.

Kaip atrodo paraiškos vertinimo procesas?
Vertinimo komisija išanalizuos visų pretendentų paraiškas ir iki 2024 m. kovo 31 d. nustatys, kurie kandidatai yra stipendijai tinkami.

Kas buvo Corey J. Weyland?
Corey J. Weyland buvo aistringas žemės ūkio veiklų rėmėjas, dizeles technikos studentas Fox Valley Technikume bei traktorių restauravimo entuziastas.

Kaip galima pateikti paraišką stipendijai?
Norintys gauti stipendiją turėtų sekti CJW Memorial Scholarship puslapį Facebook arba siųsti užklausą el. paštu [email protected].

Kada bus paskelbti stipendijos nugalėtojai?
Stipendijos nugalėtojai bus paskelbti iki 2024 m. balandžio 30 d.

**Pagrindiniai terminai ir jargonai**:

Technikumas: Profesinis mokymo įstaiga, kurioje studentai gali įgyti techninės srities išsilavinimą.
Traktorių traukimo sportas: Sporto šaka, kurioje traktoriai varžosi dėl pajėgumo traukti kuo didesnį svorį.

Siekiant daugiau informacijos, susijusios su studijomis, žemės ūkiu ir mechanika, galite apsilankyti šiais nuorodų puslapiuose:

Facebook
Gmail

Prašome tik atkreipti dėmesį, kad siūlomos nuorodos veda tik į pagrindinius domenus, o ne į specifines subpages.