Tenesio transporto departamentui įteiktas apdovanojimas už augintojų apsaugą

Tenesio transporto departamentui įteiktas apdovanojimas už augintojų apsaugą

Tenesio transporto departamentas (TDOT) buvo pripažintas už aktyvias pastangas saugoti ir skleisti žinias apie augintojų, svarbių žemės ūkiui ir ekonomikai, apsaugą. Remiantis naujausiais duomenimis, TDOT šiais metais pelnė „Pollinator Roadside Management Award“ už 2023 m., kurį įsteigė Šiaurės Amerikos augintojų partnerystės kampanija. TDOT kartu su kitas valstybiniais agentūromis ir nepelno organizacijomis dirba prie šalikelės augmenijos tvarkymo tobulinimo.

Departamentas gavo apdovanojimą ne tik už techninių priemonių įgyvendinimą bet ir už visuomenės švietimą bei partnerystes, siekiant padaryti ekologinį poveikį. Šių metų laimėjimas atspindi ir augintojų gyvenimo aplinkos programos, kurios partneriai yra keturios valstijos agentūros – transporto, aplinkos ir konservacijos, žemės ūkio, bei Tenesio laukinės gamtos išteklių agentūra – bei keletas Tenesio universitetų ir nepelno partnerių, sėkmę.

Be to, TDTD skleidžia žinią apie sėkmingai įgyvendintą Pienės Projektą (Project Milkweed), kurio metu išplatintas didelis skaičius pienės sėklų paketėlių, skatinti žmones prisidėti prie monarchų drugelių ir kitų augintojų buveinių atkūrimo. Projektas bus tęsiamas ir kitais metais, kuomet Tennesio gyventojai vėl galės nemokamai gauti pienės sėklų paketėlius.

DUK (Dažnai Užduodami Klausimai)

Kas yra Tenesio transporto departamentas (TDOT)?
Tenesio transporto departamentas atsakingas už kelių ir transporto infrastruktūros priežiūrą Tenesio valstijoje.

Kokį apdovanojimą TDOT pelnė ir kas jį įsteigė?
TDOT pelnė „Pollinator Roadside Management Award“ 2023 m., kurį įsteigė Šiaurės Amerikos augintojų partnerystės kampanija.

Kokios yra pagrindinės TDOT veiklos kryptys saugant augintojus?
Departamentas įgyvendina technines priemones, vykdo visuomenės švietimą ir bendradarbiauja su partneriais siekiant skatinti augintojų gyvenimo aplinkos apsaugą.

Kokie partneriai dalyvauja augintojų gyvenimo aplinkos programoje?
Partneriai yra keturios valstijos agentūros – transporto, aplinkos ir konservacijos, žemės ūkio, bei Tenesio laukinės gamtos išteklių agentūra, taip pat keletas Tenesio universitetų ir nepelno organizacijų.

Kas yra Pienės Projektas (Project Milkweed)?
Pienės Projektas yra iniciatyva, kurios metu išplatintas didelis skaičius pienės sėklų paketėlių, siekiant skatinti žmones prisidėti prie monarchų drugelių ir kitų augintojų buveinių atkūrimo.

Ar Pienės Projektas bus tęsiamas ateityje?
Taip, projektas bus tęsiamas ir kitais metais, kuomet Tennesio gyventojai vėl galės nemokamai gauti pienės sėklų paketėlius.

Apibrėžimai:
Augintojai: Organizmai, pvz., bitės, drugeliai, kurie apdulkinant skatina augalų reprodukciją, yra labai svarbūs žemės ūkiui ir ekosistemoms.
Pollinator Roadside Management Award: Apdovanojimas, skiriamas už išskirtinį šalikelės augalijos tvarkymą, orientuotą į augintojų apsaugą.

Susijusios nuorodos:
Dažniausiai rekomenduojame tiesiogiai apsilankyti organizacijų ar agentūrų internetiniuose puslapiuose, kurie buvo paminėti tekste:

U.S. Department of Transportation
Tenesio Aplinkos Konservacijos Departamentas
Tenesio Žemės Ūkio Departamentas
Tenesio Laukinės Gamtos Išteklių Agentūra