title

title

Žemės ūkio bendruomenė ruošiasi eitynėms į Delį, siekdama vyriausybės dėmesio

Sanjūkta Kisan Morcha (SKM) ne politinė grupė kartu su Kisan Mazdoor Morcha paskelbė, kad daugiau nei 200 žemės ūkio sąjungų nariai planuoja žygį į Delį vasario 13 dieną. Jie reikalauja, kad Indijos centrinė vyriausybė priimtų įstatymą, užtikrinantį minimalią paramą (MSP) už derlių. Pranešta, kad kai kurie ūkininkai iš Madhja Pradešo ir Karnatakos, palaikantys SKM, buvo sulaikyti Bhopale.

SKM lyderis Dallewal teigė, kad tokiomis sąlygomis dialogas tarp ūkininkų ir vyriausybės tampa sudėtingas. Jis ragino vyriausybę paleisti suimtuosius ir sukurti palankią dialogo atmosferą. SKM prezidentas, kartu vadovaujantis Bharti Kisan Union (Ekta Sidhupur), pabrėžė, kad ūkininkų tikslas – taiki protesto forma, o ne smurto ar žalos kėlimas.

Svarbi šių protestų detalė yra tai, kad ūkininkų bendruomenė siekia teisingumo ir stabilumo savo darbams. Jie ragina vyriausybę imtis veiksmų, kurie palengvintų jų gyvenimo sąlygas ir užtikrintų, kad jų sunkus darbas būtų tinkamai įvertintas. Šie judėjimai rodo nusistovėjusios tvarkos ir valdžios institucijų ryšių pralaimėjimų su ūkininkų bendruomenėmis krizę.

### DUK Skyrius

**Kokia organizacija rengia eitynes į Delį?**
Sanjūkta Kisan Morcha (SKM), ne politinė grupė, kartu su Kisan Mazdoor Morcha, organizuoja eitynes, kuriose dalyvaus daugiau nei 200 žemės ūkio sąjungų narių.

**Koks eitynių tikslas?**
Eitynių tikslas yra pareikalauti, kad Indijos centrinė vyriausybė priimtų įstatymą, užtikrinantį minimalią paramą (MSP) už derlių.

**Kada planuojama eitynių data?**
Eitynės į Delį yra planuojamos vykdyti vasario 13 dieną.

**Ar eitynių dalyviai susidūrė su kliūtimis?**
Taip, pranešta, kad kai kurie ūkininkai, palaikantys SKM iš Madhja Pradešo ir Karnatakos, buvo sulaikyti Bhopale.

**Ką ragino SKM lyderis Dallewal?**
Jis ragino vyriausybę paleisti suimtuosius ir sukurti palankią dialogo atmosferą.

**Kokia ūkininkų bendruomenės požiūris į protesto formą?**
SKM prezidentas pabrėžia, kad ūkininkų tikslas yra taiki protesto forma, o ne smurto ar žalos kėlimas.

**Kokios yra ūkininkų bendruomenės lūkesčiai?**
Ūkininkai siekia teisingumo ir stabilumo savo darbams, ragina vyriausybę imtis veiksmų, kurie palengvintų jų gyvenimo sąlygas ir užtikrintų, kad jų sunkus darbas būtų tinkamai įvertintas.

### Pagrindinių terminų paaiškinimai

Sanjūkta Kisan Morcha (SKM): Ne politinė ūkininkų grupė, viena iš protesto organizatorių.
Kisan Mazdoor Morcha: Darbo ūkininkų judėjimas, bendradarbiaujantis su SKM.
Minimali parama (MSP): Mažiausia kaina, už kurią vyriausybė garantuoja nupirkti ūkininkų derlių, siekiant apsaugoti juos nuo svyruojančių rinkos kainų.

### Susiję nuorodos
Indijos Vyriausybės Oficiali Svetainė
Indijos Premjero Oficiali Svetainė

Atsižvelgiant į pranešimą, ir norint išlaikyti tekstą tikslų, negali būti pateiktos konkrečios nuorodos į susijusias svetaines ar straipsnius, nes nežinomi tiksli URL adresai.