title

title

Zemės riešutų augintojai reiškia nepasitenkinimą dėl kainų Andhra Pradeše

Pirmadienį Andhra Pradešo Nagarkurnoolo rajone esančioje Atčampet žemės ūkio rinkos biure protestuojantys zemės riešutų fermeriai sukėlė smurtą dėl nepakankamo minimalaus paremties kainos (MSP) užtikrinimo jų produktams. Ūkininkai, kurie nekantravo užsirūpinę, kad prekiautojai nepirktų jų žemės riešutų sąžininga kaina, skundėsi dėl prekybininkų sąmokslų ir nesąžiningo kainų formavimo.

Situacija ėmė aštrėti, kai ūkininkai, susierzinę dėl rinkos pareigūnų neveiklumo, apiplėšė rinkos kiemo biurą. Socialiniuose tinkluose pasidalinta vaizdo įraša matyti, kaip jie traukia rinkos komiteto pirmininkę Aruną už sario ir verčia ją atsisėsti ant žemės riešutų krūvos.

Protesto metu buvo sunaikinti biuro baldai, į įvykio vietą atvyko policija, kuriai pavyko išgelbėti pirmininkei Arunai, kurią šiuo metu priverstinai turėjo sėdėti Ambedkar aikštėje per visą laidotuvę.

Santrauka: Andhra Pradešo ūkininkai surengė protestą dėl minimalios paramos kainos (MSP) savo žemės riešutams, kaltindami prekeivius sąmoksle mažinti supirkimo kainas. Jų nusivylimo kulminacija buvo rinkos biuro apiplėšimas ir rinkos komiteto pirmininkės Arunos patyčios. Policijai pavyko suraminti situaciją ir apginti pirmininkei.

DUK Apie Andhra Pradešo Žemės Riešutų Augintojų Protestą

Kodėl Andhra Pradešo ūkininkai protestavo?
Andhra Pradešo ūkininkai protestavo dėl nepakankamo minimalaus paremties kainos (MSP – Minimali Garantuota Supirkimo Kaina) užtikrinimo jų žemės riešutų produktams.

Kas sukėlė ūkininkų nusivylimą?
Ūkininkai buvo nusivylę, kad prekiautojai nepirko jų žemės riešutų sąžininga kaina ir skundėsi dėl prekybininkų sąmokslo mažinti supirkimo kainas bei nesąžiningo kainų formavimo.

Kokius veiksmus ėmė ūkininkai?
Protestuojantys ūkininkai apiplėšė Atčampet žemės ūkio rinkos biurą ir sunaikino biuro baldus. Jie taip pat patyčias leido iš rinkos komiteto pirmininkės Arunos.

Kaip sureagavo policija?
Atvykusi policija išgelbėjo pirmininkei Arunai ir nuramino susidariusią situaciją rinkos aikštėje.

Apibūdinkite incidentą su rinkos komiteto pirmininke Aruna.
Incidento metu ūkininkai traukia pirmininkę už sario ir verčia ją atsisėsti ant žemės riešutų krūvos. Tai buvo dalis jų protesto veiksmų prieš tai, kad ji negebėjo užtikrinti sąžiningų riešutų supirkimo kainų.

Kaip situacija paveiks vietinius ūkininkus?
Neveiklumas ir konfliktai gali turėti neigiamą poveikį vietiniams ūkininkams, nes jų produkto supirkimo kainos lieka nesąžiningos ir jie gali patirti finansinių nuostolių.

Ar yra daugiau informacijos apie šią problemą?
Galite ieškoti susijusios informacijos Andhra Pradešo žemės ūkio ministerijos svetainėje. Čia pateikiama nuoroda į ministerijos svetainę: Andhra Pradešo Žemės Ūkio Ministerija (Nuoroda gali pasikeisti).

Ar turėtų ūkininkai siekti kitų veiksmų, kad išspręstų savo probleminę situaciją?
Galimai, ūkininkams reikėtų ieškoti diplomatinės pagalbos ir konsultacijų su vietos valdžios atstovais, ūkininkų asociacijomis, ar kreiptis į teisinę instituciją, kad būtų išgirsti jų reikalavimai ir surasti tinkamų sprendimų.