title

title

Luisvilio ekonomiką augina Žemės Ūkio Technikos Paroda

Santrauka: 58-oji metinė Nacionalinė Žemės Ūkio Technikos Paroda, vykstanti Luisvilyje, yra vienas iš pelningiausių renginių miestui, kuris pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų ir milžinišką ekonominį poveikį.

Ši savaitė Luisvilyje, Kentukio valstijoje, žymi ne tik Valentinų dienos šventę, bet ir reikšmingą įvykį žemės ūkio sektoriui – pasikartoja Nacionalinė Žemės Ūkio Technikos Paroda, vykstanti vasario 14-17 dienomis. Tai vienas iš didžiausių vidaus žemės ūkio prekybos šou JAV.

Paroda, šiemet vykstanti jau 58-ą kartą, esti ne tik svarbi renginio lankytojams, bet ir visame Luisvilyje jaučiamas jos ekonominis poveikis. Parodos surengimas Luisvilyje kasmet įpūčia į miesto ekonomiką daugiau nei 24 milijonus dolerių pajamų. Turizmo atstovų teigimu, tokio tipo renginiai ne tik reklamuoja miestą, bet ir užtikrina vietos viešbučių užimtumą, kuris šiuo metų laiku priartėja net prie 90 procentų.

Crowne Plaza viešbučio generalinis vadovas Gregas Mannas pasakoja, kaip jau keletą savaičių ruošėsi parodai, patvirtindamas, kad viešbutis bus pilnai išnuomotas.

Per parodą įrengiamos daugiau nei 800 stendų, ir šimtai jų jau patvirtino dalyvavimą 2025-aisiais. Be to, renginio metu pristatomi naujausi žemės ūkio sektoriaus produktai ir technologijos, o tai suteikia unikalią galimybę susipažinti su rinkos naujovėmis. Parodos lankytojai pamatys viską: nuo traktorių iki ūkininkavimo įrangos.

Į parodą įleidžiama nemokamai, tačiau už automobilių stovėjimą reikia sumokėti 12 dolerių. Papildomai kiekvieną vakarą nuo 7 val. vyksta traktorių tempimo čempionatas, į kurį bilietų kainos prasideda nuo 10 dolerių.

**Dažnai Užduodami Klausimai (DUK) apie 58-ąją Nacionalinę Žemės Ūkio Technikos Parodą Luisvilyje**

Kas yra Nacionalinė Žemės Ūkio Technikos Paroda?
Nacionalinė Žemės Ūkio Technikos Paroda yra vienas iš didžiausių vidaus žemės ūkio prekybos šou Jungtinėse Amerikos Valstijose, vykstantis kasmet Luisvilyje. Paroda sukviečia šimtus tūkstančių žmonių ir turi milžinišką ekonominį poveikį miestui.

Koks ekonominis parodos poveikis Luisviliui?
Parodos surengimas mieste kasmet sugeneruoja daugiau nei 24 milijonus dolerių pajamų ir itin padidina viešbučių užimtumą, kuris šiuo laikotarpiu gali siekti iki 90 procentų.

Ar paroda įrašo lankymas yra mokamas?
Ne, įėjimas į parodą yra nemokamas, tačiau už automobilių stovėjimą reikia mokėti 12 dolerių.

Ką lankytojai gali pamatyti parodoje?
Lankytojai parodoje gali išvysti naujausius žemės ūkio sektoriaus produktus ir technologijas, įskaitant traktorius ir įvairią ūkininkavimo įrangą.

Ar yra pramoginių renginių, susijusių su paroda?
Taip, parodos metu kiekvieną vakarą nuo 7 valandos vyksta traktorių tempimo čempionatas. Čempionato bilietų kainos prasideda nuo 10 dolerių.

**Pagrindinių terminų ir žargono apibrėžimai:**

– **Nacionalinė Žemės Ūkio Technikos Paroda**: Kasmetinis žemės ūkio sektoriaus prekybos renginys, kuriame dalyvauja įmonės ir su žemės ūkiu susijusios organizacijos.
– **Ekonominis poveikis**: Parodos generuojamos pajamos ir teigiamas poveikis vietos ekonomikai, viešbučių užimtumui ir turizmui.
– **Ūkininkavimo įranga**: Įvairūs prietaisai ir mašinos, naudojami žemės ūkyje, tokių kaip traktoriai ar sodinimo mašinos.
– **Traktorių tempimo čempionatas**: Pramoginis renginys, vykstantis parodos metu, kurio metu varžosi traktoriai, turintys tempimo galimybę.

**Susijusios nuorodos:**

Jeigu norite sužinoti daugiau apie žemės ūkio renginius ir tendencijas, apsilankykite šiose nuorodose:

United States Department of Agriculture – JAV Žemės ūkio departamentas
Farm Progress Show – Žemės ūkio pažangos paroda
Agriculture.com – Žemės ūkio informacinis portalas