Vienas geriausių Switch ir PC valdiklių gauna didelę nuolaidą per Prime dieną

Vienas geriausių Switch ir PC valdiklių gauna didelę nuolaidą per Prime dieną

Vienas iš geriausių Switch ir PC valdiklių gauna didelę nuolaidą per „Prime” dieną. Šis labai pritaikomas trečiosios šalies valdiklis turi funkcijų rinkinį, kurį paprastai galima rasti tik dvigubai brangesniuose valdikliuose1.

Valdiklių nuolaidos

„Amazon” sumažino 41% nuolaidą „Razer” geriausiam „Xbox” ir PC valdikliui per „Prime” dieną2. Be to, „Amazon” suteikia 24% „Amazon Prime” dienos nuolaidą „Razer Kishi V2” debesų žaidimų valdikliui ribotam laikui3. Šie pasiūlymai yra tik dalis iš daugybės nuolaidų, kurias galima rasti per „Amazon Prime Big Deal Days”4.

Nuolaidos konsolėms

Per „Amazon Prime Big Deal Days” taip pat galima rasti puikių pasiūlymų konsolėms ir valdikliams4. Pavyzdžiui, „ASUS ROG Ally” yra nešiojama žaidimų konsolė, siekianti konkuruoti su „Steam Deck”. Veikianti „Windows 11”, ji žada suteikti prieigą prie visų jūsų žaidimų bibliotekų, siūlydama 1080p rezoliuciją ir 120Hz atnaujinimo dažnį4.

Ateities nuolaidos

Nors „Prime” dienos jau praėjo, vis dar galima rasti daugybę žaidimų specialiųjų pasiūlymų, ypač tiems, kurie nori gauti naują valdiklį ar kitos kartos žaidimų sistemą6. „Prime” diena grįš per nesunkumą, tačiau tai nereiškia, kad dabar nėra puikių pasiūlymų, laukiančių būti paimtų6.