“Zelda: Tears Of The Kingdom” triumfas tęsiasi: dar vienas “Metų žaidimas” apdovanojimas

“Zelda: Tears Of The Kingdom” triumfas tęsiasi: dar vienas “Metų žaidimas” apdovanojimas

“Zelda: Tears Of The Kingdom”, nuo pat jo išleidimo šiais metais pelnęs daugybę apdovanojimų, dabar triumfuojantį maršą užbaigia laimėdamas EDGE “Metų žaidimas” apdovanojimą. Šis žinomas žaidimų leidinys jį iškėlė aukščiau tokių žaidimų kaip “Baldur’s Gate 3” ir “Super Mario Bros. Wonder”.

Be to, “Tears of the Kingdom” taip pat buvo pripažintas geriausiu Nintendo žaidimu, o pati Nintendo kompanija laimėjo geriausio leidėjo apdovanojimą. EDGE “Metų žaidimas” dešimtukas atrodo taip:

  1. “The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom”
  2. “Baldur’s Gate 3”
  3. “Super Mario Bros. Wonder”
  4. “Humanity”
  5. “Cocoon”
  6. “Alan Wake 2”
  7. “Charts of Sennar”
  8. “Street Fighter 6”
  9. “A Highland Song”
  10. “Counter-Strike 2”

“Tears of the Kingdom” taip pat laimėjo “Geriausio veiksmo/nuotykių” kategorijoje “The Game Awards”, o “Nintendo Metų žaidimas” buvo pripažintas “Golden Joystick Awards”. Ir čia, “Nintendo Life”, jis taip pat sulaukė didelio pripažinimo.

DUK

Kas yra “Zelda: Tears Of The Kingdom”?

“Zelda: Tears Of The Kingdom” yra populiari žaidimų serija, kurią išleido Nintendo. Šis žaidimas yra veiksmo/nuotykių žanro ir yra garsus dėl savo sudėtingų galvosūkių ir įtemptų kovų.

Kas yra EDGE?

EDGE yra žinomas žaidimų leidinys, kuris reguliariai apdovanoja žaidimus už jų kūrybiškumą, inovacijas ir kokybę.

Kas yra “Metų žaidimas” apdovanojimas?

“Metų žaidimas” yra prestižinis apdovanojimas, kurį gauna žaidimas, kuris per metus buvo pripažintas geriausiu dėl savo kūrybiškumo, inovacijų, žaidimo dizaino ir kitų svarbių aspektų.

Paaiškinimai

Nintendo – tai Japonijos įmonė, kuri yra viena iš pirmaujančių pasaulyje žaidimų konsolių ir žaidimų kūrėjų.

Baldur’s Gate 3 – tai kompiuterinis žaidimas, kuris yra trečiasis “Baldur’s Gate” serijos žaidimas. Jis yra žaidžiamas iš trečiojo asmens perspektyvos ir yra žinomas dėl savo gilios istorijos ir sudėtingų strateginių kovų.

Super Mario Bros. Wonder – tai naujausias “Super Mario Bros.” serijos žaidimas, kuris yra žinomas dėl savo kūrybiškų lygių ir smagaus žaidimo mechanizmo.